Про нас

Лабораторія Тest Lab – одна з небагатьох лабораторій, яка практикує забір капілярної крові для клінічного аналізу крові та інших лабораторних досліджень.

Автоматичні ланцетиПробирка

Завдяки використанню автоматичних ланцетів процедура забору крові останнім часом стала безболісною і безпечною і більше не викликає неприємних відчуттів. Особливість цих ланцетів полягає в тому, що елементом для проколу являється ультратонка голка (а не лезо, як у скарифікатора). Голка схована в спеціальній капсулі і залишається невидимою до і після проколу. Пружинка дозволяє здійснити прокол практично невідчутним. Після проколу пружинка саморуйнується, після чого використати ланцет повторно неможливо.

Достатня кількість крові після всього одного проколу

Наші медсестри володіють методикою капілярного і венозного забору крові у дітей будь-якого віку (починаючи з грудного). Рішення про необхідність венозного чи капілярного забору крові для досліджень залежить від:

  • необхідної кількості сироватки крові для досліджень;
  • вимог, які зазначені в інструкції до кожного дослідження.

Наприклад: для дослідження антитіл до аскарид, лямблій, токсокар, трихінели, опісторхозу, ехінококів необхідно всього 10 мкл сироватки крові, тобто капілярний забір. Для визначення заліза необхідно 200 мкл сироватки крові, тобто венозний забір.

Ми дбаємо про безпеку і комфорт наших пацієнтів.